گالری تصاویر
پیوندهای مهم

اخبار > خطوط اعتباری 30 میلیون یورویی برای صادرات به روسیه و ارمنستان


  چاپ        ارسال به دوست

خطوط اعتباری 30 میلیون یورویی برای صادرات به روسیه و ارمنستان

دیرعامل بانک توسعه صادرات با اعلام اینکه به زودی طرح بانکداری شرکتی و باشگاه مشتریان این بانک راه‌اندازی می‌شود، فعالیت‌های جدید بین‌المللی این بانک در کشورهای ارمنستان، روسیه و ترکمنستان را تشریح کرد.

علی صالح آبادی مدیرعامل بانک توسعه صادرات با تشریح عملکرد اعتباری این بانک تا پایان دی‌ماه سال‌جاری گفت: تسهیلات این بانک بالغ بر 106.194 میلیارد ریال است که در مقایسه با ابتدای سال 94 ، این مبلغ 20 درصد رشد داشته است.

صالح آبادی اضافه کرد: از ابتدای سال 1394 تا پایان دی‌ماه سال‌جاری تسهیلات پرداختی بالغ بر 40.678 میلیارد ریال بوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 7 درصد رشد داشته است.

وی با اشاره به تقسیم‌بندی تسهیلات اعطایی طی 10 ماه گذشته، اغلب در بخش سرمایه در گردش به میزان 28.391 میلیارد ریال و مابقی به میزان 11.544میلیارد ریال در بخش اجرای طرح براساس سیاست بانک انجام شده است.

به گفته مدیرعامل بانک توسعه صادرات، از مجموع مانده تسهیلات 20 درصد معادل 21.389 میلیارد تسهیلات ریالی و 80 درصد این مبلغ معادل 2.810 میلیون دلار تسهیلات ارزی بانک را شامل می‌شود از ابتدای سال تاکنون تعداد تسهیلات اعطایی بالغ بر 1676 فقره بوده است.

صالح‌آبادی مجموع اعتبارات اسنادی صادراتی و وارداتی 2.5 میلیارددلار اعلام و این رقم را در مدت مشابه سال گذشته 700 میلیون دلار ذکر کرد.


١٤:٤٩ - پنج شنبه ١٥ بهمن ١٣٩٤    /    شماره : ٣٧٨٥٣٠    /    تعداد نمایش : ٢٠١اداره کل ارزیابی و نظارت

کليه حقوق اين سايت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران