گالری تصاویر
پیوندهای مهم

اخبار > دیدار جناب آقای سجادی سفیر محترم جمهوری اسلامی ایران با استاندار آرارات


  چاپ        ارسال به دوست

دیدار جناب آقای سجادی سفیر محترم جمهوری اسلامی ایران با استاندار آرارات

روز سه شنبه بیست و ششم بهمن ماه جناب آقای سید کاظم سجادی سفیر فوق العاده و تام الاختیار جمهوری اسلامی ایران با جناب آرامئیس گریگوریان استاندار آرارات دیدار نمود. 

جناب آقای سجادی در این دیدار ضمن اشاره به توسعه روابط دو کشور در عالی ترین سطوح،  خواستار گسترش همکاریهای استانی بین دو کشور بویژه بین استان گیلان جمهوری اسلامی ایران و استان آرارات ارمنستان گردید. 

سفیر محترم کشورمان با اشاره به امضای یادداشت تفاهم همکاری بین دو استان در سفر اخیر رئیس محترم جمهوری به ارمنستان، خواستار توسعه همکاریهای بین استانی در بخش های کشاورزی، دامپروری، پرورش ماهی، توسعه گردشگری و برگزاری هفته های فرهنگی گردید. 

جناب آقای سجادی در پایان این دیدار ضمن اشاره به سفر سال گذشته جناب آقای نجفی استاندار محترم گیلان به ارمنستان، خواستار سفر آقای گریگوریان به این استان و بازدید از ظرفیت های صنعتی و تولیدی این استان گردید.

جناب آقای آرامئیس گریگوریان نیز در این دیدار ضمن استقبال از توسعه همکاریهای استانی آمادگی خود را برای سفر به استان گیلان در آینده نزدیک و تبادل نظر در خصوص همکاریهای استانی و اجرایی کردن یادداشت تفاهم امضا شده بین دو استان اعلام نمود.


١٥:٠٢ - سه شنبه ٢٦ بهمن ١٣٩٥    /    شماره : ٤٣٩٩٤٢    /    تعداد نمایش : ٢٢٣اداره کل ارزیابی و نظارت

کليه حقوق اين سايت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران