گالری تصاویر
پیوندهای مهم

اخبار > ملاقات جانشین پلیس مبارزه با مواد مخدر کشورمان با قائم مقام رئیس پلیس جمهوری ارمنستان


  چاپ        ارسال به دوست

ملاقات جانشین پلیس مبارزه با مواد مخدر کشورمان با قائم مقام رئیس پلیس جمهوری ارمنستان

روز جمعه بیست و نهم بهمن ماه سردار مرتضی میرزایی جانشین پلیس مبارزه با مواد مخدر کشورمان با سرلشکر هونان بوغوسیان معاون اول (قائم مقام) رئیس پلیس جمهوری ارمنستان دیدار نمود.

در این دیدار سردار میرزایی ضمن اشاره به روابط صمیمانه و دوستانه بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ارمنستان در زمینه های مختلف سیاسی، اقتصادی و فرهنگی، آمادگی پلیس کشورمان را برای همکاری در زمینه های مرتبط با فعالیت های پلیسی و زمینه های مورد علاقه طرفین را ابراز نمود.

جانشین پلیس مبارزه با مواد مخدر کشورمان با اعلام اینکه جمهوری اسلامی ایران تجارب مفید و ارزشمندی در مبارزه با مواد مخدر، روش ها و شیوه های پیشگیری و مبارزه با جرائم مرتبط با مواد مخدر دارد، از اعلام آمادگی کشورمان برای انتقال تجارب به پلیس ارمنستان خبر داد.

سرلشکر بوغوسیان قائم مقام رئیس پلیس جمهوری ارمنستان نیز با اشاره به روابط عمیق تاریخی بین دو ملت ایران و ارمنستان، به روابط خوب و صمیمانه خود با جناب آقای سجادی سفیر محترم جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان اشاره نموده و تعهد پلیس دو کشور را برای همکاری در زمینه کاهش جرائم در دو کشور خبر داد.

 

سرلشکر بوغوسیان نیز ضمن استقبال از پیشنهاد طرف ایرانی برای مبادله تجارب میان پلیس ایران و ارمنستان، فضای مناسب ایجاد شده در روابط سیاسی بین مقام های دو کشور را زمینه ساز همکاریهای پلیس دو کشور برای ارتقای همکاریهای پلیسی دانست و آمادگی پلیس ارمنستان را برای همکاری در تمام زمینه ها اعلام نمود. 


١٣:٥١ - جمعه ٢٩ بهمن ١٣٩٥    /    شماره : ٤٤٠٥٣٥    /    تعداد نمایش : ٣٩١اداره کل ارزیابی و نظارت

کليه حقوق اين سايت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران