گالری تصاویر
پیوندهای مهم

اخبار > دیدار مدیر شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی با سفیر محترم کشورمان


  چاپ        ارسال به دوست

دیدار مدیر شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی با سفیر محترم کشورمان

روز دوشنبه 1395/12/23 جناب آقای عزیزی مقدم مدیر شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی کشورمان با جناب آقای سید کاظم سجادی سفیر فوق العاده و تام الاختیار جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان دیدار نمود.

آقای عزیزی مقدم در ابتدای این دیدار ضمن ارائه گزارشی از اقدامات و فعالیت های سازمان خود، هدف از سفر به ارمنستان را انجام رایزنی با مقام های تجاری و اقتصادی ارمنی جهت برگزاری نمایشگاه کالاهای اختصاصی ایرانی در شهریور ماه سال آینده اعلام نموده و گزارشی از رایزنی ها و گفتگوهای خود با مقام های ارمنی را به استحضار سفیر محترم کشورمان رساند.

مدیر شرکت سهامی نمایشگاههای بین اللملی کشورمان همچنین از دو مرکز نمایشگاهی ارمنستان بازدید و از ظرفیت ها و امکانات نمایشگاهی آنان دیدن نموده و با آقای میرزویان رئیس بخش صادرات بنیاد توسعه ارمنستان و آقای یوسف زاده رئیس اتحادیه تجار ایرانی در ارمنستان نیز ملاقات نمود.

جناب آقای سید کاظم سجادی سفیر فوق العاده و تام الاختیار جمهوری اسلامی ایران در ایروان نیز در این دیدار ضمن تشریخ ظرفیت ها و پتانسیل های اقتصادی ارمنستان، به تشریح اقدامات صورت گرفته طی یکسال اخیر اشاره نموده و آمادگی سفارت را برای هر گونه همکاری و هر چه بهتر برگزار شدن این نمایشگاه اعلام نمود.

سفیر محترم کشورمان با اذعان به تواناییها و ظرفیت های عظیم کشورمان در تولید انواع مختلف محصولات صنعتی،تجاری، کشاورزی و...،  خواستار برگزاری نمایشگاه کالاهای ایرانی در شان جایگاه ایران و نظام اسلامی گردید.  


١٧:٤٩ - دوشنبه ٢٣ اسفند ١٣٩٥    /    شماره : ٤٤٤٨٢٤    /    تعداد نمایش : ٢٣٠اداره کل ارزیابی و نظارت

کليه حقوق اين سايت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران