گالری تصاویر
پیوندهای مهم

اخبار > بازدید نماینده محترم همدان در مجلس شورای اسلامی از نمایشگاه عکس، خوشنویسی و تذهیب هنرمندان ایرانی در ارمنستان


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید نماینده محترم همدان در مجلس شورای اسلامی از نمایشگاه عکس، خوشنویسی و تذهیب هنرمندان ایرانی در ارمنستان

روز سه شنبه 1396/01/08 جناب آقای امیر خجسته نماینده محترم مردم همدان در مجلس شورای اسلامی از نمایشگاه عکس، خوشنویسی و تذهیب هنرمندان ایرانی که در موزه کودکان مرکز زیباشناسی ارمنستان برپا می باشد، بازدید نمودند.

در این بازدید آقای حسن حجتی هنرمند نقاش و خطاط کشورمان بهمراه همسرشان سرکار خانم فاطمه رحیمی یگانه توضیحاتی در خصوص انواع آثار ارائه شده در نمایشگاه به آقای خجسته و همراهان ارائه دادند.

آقای خجسته نیز ضمن تقدیر از تلاش ها و زحمات این هنرمندان در خلق آثار بسیار زیبا، از همت و تلاش های جناب آقای سید کاظم سجادی سفیر فوق العاده و تام الاختیار جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان در حمایت از هنرمندان ایرانی برای برگزاری این نمایشگاه و اجرای چندین برنامه فرهنگی و هنری دیگر در ارمنستان تقدیر و تشکر نمودند.

 

نمایشگاه عکاسی، خوشنویسی و تذهیب هنرمندان ایرانی روز جمعه 1396/01/04 با حضور جناب آقای رحیم پور معاون محترم آسیا، اقیانوسیه و مشترک المنافع وزارت امور خارجه و جناب آقای سجادی سفیر محترم کشورمان و تنی چند از مقام های وزارت امور خارجه و فرهنگ ارمنستان بصورت رسمی افتتاح و به مدت یک هفته برای بازدید عموم باز می باشد.  دانلود فايل : photo_2017-03-28_04-42-28.jpg ( 82KB )


١٦:٠٩ - سه شنبه ٨ فروردين ١٣٩٦    /    شماره : ٤٤٦٧٩٩    /    تعداد نمایش : ٣٩٠اداره کل ارزیابی و نظارت

کليه حقوق اين سايت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران