گالری تصاویر
پیوندهای مهم

اخبار > بازدید سفیر محترم جمهوری اسلامی ایران از نمایشگاه عکس ، خوشنویسی و تذهیب هنرمندان ایرانی در ارمنستان


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید سفیر محترم جمهوری اسلامی ایران از نمایشگاه عکس ، خوشنویسی و تذهیب هنرمندان ایرانی در ارمنستان

بازدید سفیر محترم ایران از نمایشگاه عکس،خوشنویسی و تذهیب در ارمنستان

 

روز چهارشنبه 1396/01/09 جناب آقای سید کاظم سجادی سفیر فوق العاده و تام الاختیار جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان از نمایشگاه عکس ،نقاشی، خوشنویسی و تذهیب هنرمندان ایرانی بازدید نمود.

آقای حجتی در این بازدید توضیحاتی در خصوص کارهای خود و نحوه و سبک تهیه این آثار توضیحاتی ارائه و با سازهای مختلف دست ساز خودش اجراهایی با تار ، سه تار، سنتور اجرا نمود.

سفیر محترم کشورمان ضمن تقدیر از زحمات و تلاش های آقای حجتی و همسرشان در برگزاری این نمایشگاه تشکر نمودند.

این نمایشگاه که با همت و تلاش حامیان روابط جمهوری اسلامی ایران و ارمنستان در موزه کودکان مرکز زیباشناسی ارمنستان برگزار گردیده، حاوی 80 تابلو نقاشی، نقاشی خط، خوشنویسی و تذهیب هنرمند صاحب سبک آقای حسن حجتی و همسر باذوق ایشان خانم فاطمه رحیمی یگانه می باشد. 

همچنین چندین تابلو عکس از میراث فرهنگ و تمدن و آثار باستانی ایرانی توسط عکاس مشهور آقای داریوش محمدخانی نیز در این نمایشگاه به معرض دید عموم گذاشته شده است.

این نمایشگاه روز جمعه به کار خود پایان خواهد داد.

در ادامه سلسله برنامه های فرهنگی و هنری که حامیان روابط جمهوری اسلامی ایران و ارمنستان طی نوروز 1396 برگزار نموده اند، شامگاه چهارشنبه مراسم اختتامیه هفته فرهنگی نوروز ایرانیان و عید پاک ارامنه قرار است در سالن هاکوپ پارونیان شهر ایروان با شرکت هنرمندان ایرانی و ارمنی برگزار گردد.دانلود فايل : photo_2017-03-30_23-28-33.jpg ( 105KB )


١٩:٠٠ - چهارشنبه ٩ فروردين ١٣٩٦    /    شماره : ٤٤٧٠٨٣    /    تعداد نمایش : ٤٤٧اداره کل ارزیابی و نظارت

کليه حقوق اين سايت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران