گالری تصاویر
پیوندهای مهم

اخبار > مراسم گرامی داشت روز معلم در مجتمع آموزشی شهید فهمیده ایروان


  چاپ        ارسال به دوست

مراسم گرامی داشت روز معلم در مجتمع آموزشی شهید فهمیده ایروان

به مناسبت هفته معلم و به منظور گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید مرتضی مطهری، مراسمی روز سه شنبه 1396/02/12 با حضور جناب آقای سید کاظم سجادی سفیر فوق العاده و تام الاختیار جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان و مدیران، معلمین و کارکنان مدرسه سفارت جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان در محل مجتمع آموزشی شهید فهمیده ایروان برگزار گردید.

در این مراسم سفیر محترم کشورمان در ابتدای سخنان خود اعیاد مبارک شعبانیه را به حاضرین در جلسه تبریک گفته و ضمن تجلیل از مقام معلم یاد و خاطره استاد شهید مرتضی مطهری را گرامی داشتند.

جناب آقای سجادی با اشاره به اینکه خداوند بزرگترین معلم بشری است که با اعزام پیامبران الهی وظیفه تعلیم و تربیت بشری را برعهده گرفته افزودند نقش معلمان در زندگی همه انسان ها برجسته بوده و صعود و سقوط هر نظام و حکومتی برپایه تلاشی است که معلمین برای تربیت و آموزشی نسل های بعدی جامعه متقبل می شوند.

سفیر محترم کشورمان در ادامه به نقش برجسته و خاص معلمین در خارج از کشور اشاره نموده و افزودند همه کارمندان دولت در خارج از کشور سربازان نظام هستند که در حوزه های مختلف سیاسی، فرهنگی، آموزشی و ... مشغول به خدمت می باشند اما نقش معلمان در تربیت و تعلیم فرزندان نظام اسلامی در خارج از کشور بویژه با توجه به حضور دانش آموزان با دیدگاهها و فرهنگ های متفاوت برجسته تر و تاثیر گذارتر می باشد.

 

در ادامه این مراسم معلمین و کارکنان مجتمع آموزشی شهید فهمیده ایروان در فضایی صمیمانه مسائل و دغدغه های آموزشی خود را با سفیر محترم کشورمان مطرح نمودند و در پایان مراسم جناب آقای سجادی با اهدای لوح تقدیر و گل از خدمات کلیه کارکنان این مجتمع تشکر و قدردانی نمودند. دانلود فايل : معلم_5.jpg ( 147KB )


١٦:٥٨ - سه شنبه ١٢ ارديبهشت ١٣٩٦    /    شماره : ٤٥٢٦٢٥    /    تعداد نمایش : ٢٨١اداره کل ارزیابی و نظارت

کليه حقوق اين سايت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران