گالری تصاویر
پیوندهای مهم

اخبار > ملاقات اعضای تیم نوجوانان جودو استان البرز با سفیر محترم کشورمان


  چاپ        ارسال به دوست

ملاقات اعضای تیم نوجوانان جودو استان البرز با سفیر محترم کشورمان

اعضای کادر فنی تیم نوجوانان جودوی استان البرز اعم از سرپرست، سرمربی، داور و ورزشکاران روز دوشنبه 1396/02/18 با جناب آقای سید کاظم سجادی سفیر فوق العاده و تام الاختیار جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان دیدار نمودند.

دراین ملاقات سفیر محترم کشورمان ضمن خوشامدگویی به کلیه اعضای تیم، پیروزی و کسب مقام اول نوجوانان کشورمان در  این تورنمت بین المللی را به آنان تبریک گفته و نوجوانان ورزشکار را از بزرگترین ذخایر و آینده سازان جمهوری اسلامی دانستند.

در ضیافت نهاری که به افتخار قهرمانی نوجوانان ورزشکار توسط سفیر محترم کشورمان برپا گردید و تعدادی از صنعت گران ایرانی حضور داشتند، جناب آقای سجادی با توجه به وجود استعدادهای بی نظیر در ایران اسلامی، خواستار حمایت بخش خصوصی و صنعتی از فعالیت تیم های ورزشی در استان به منظور کسب مدال های رنگین در میادین جهانی و بین المللی گردیدند.

 

تیم نوجوانان جودی استان البرز متشکل از 13 ورزشکار که به منظور شرکت در تورنمت جودی ارمنستان در این کشور حضور یافته است، مقام اول این دوره از رقابت ها را با کسب 3 مدال طلا، 1 نقره و 2 برنز کسب نماید. دانلود فايل : جودو_2.jpg ( 155KB )


١٥:٤٣ - دوشنبه ١٨ ارديبهشت ١٣٩٦    /    شماره : ٤٥٣٧٠٩    /    تعداد نمایش : ١٨٧اداره کل ارزیابی و نظارت

کليه حقوق اين سايت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران