گالری تصاویر
پیوندهای مهم

اخبار > رای دادن سفیر محترم کشورمان در ارمنستان در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران


  چاپ        ارسال به دوست

رای دادن سفیر محترم کشورمان در ارمنستان در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران

جناب آقای سید کاظم سجادی سفیر فوق العاده و تام الاختیار جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان مانند دیگر هموطنان ایرانی در اولین ساعات صبح روز جمعه 1396/02/29 در محل اخذ رای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان حضور یافته و رای خود را به صندوق انداختند.

جناب آقای سجادی در مصاحبه با خبرنگار صدا و سیمای کشورمان حضور ایرانیان در اولین ساعات رای گیری در سفارت جمهوری اسلامی ایران را باشکوه توصیف نموده و گفتند ملت عزیز ایران طی 38 سال گذشته به تبعیت از اوامر رهبر معظم انقلاب اسلامی همواره با هوشیاری کامل در انتخابات مختلف شرکت نموده و با این حضور و انتخاب کاندیدای اصلح تمام توطئه ها و نقشه های دشمنان انقلاب را نقش بر آب کردند.

سفیر محترم کشورمان پاسداری از انقلاب و آرمان های امام راحل و شهیدان و ایثارگران را وظیفه همه مردم ایران دانستند و افزودند ایرانیان مقیم ارمنستان اعم از کارکنان نهادهای ایرانی، دانشجویان،تجار و بخصوص ارامنه ایرانی همانگونه  که در عرصه های دیگر حضور داشته اند ، در این انتخابات نیز مشارکت فعالی خواهند داشت.

 

جناب آقای سجادی حضور ایرانیان مقیم ارمنستان در انتخابات را تضمین کننده امنیت، ثبات و اقتدار نظام اسلامی دانستند و افزودند در زمانی که سراسر منطقه خاورمیانه غرق در جنگ، آشوب و بی ثباتی است، حضور ارزشمند مردم تضمین کننده اقتدار نظام و آرمانهای انقلاب خواهد بود. ایشان همچنین افزودند ایثارگری های پاسداران انقلاب در داخل کشور و پاسداران مدافع حرم در خارج کشور و حضور مردم در عرصه انتخابات اقتدار، عزت و سربلندی نظام اسلامی را برای سالهای طولانی تضمین خواهد نمود.  دانلود فايل : انتخابات_2.jpg ( 209KB )


١٢:٢٨ - جمعه ٢٩ ارديبهشت ١٣٩٦    /    شماره : ٤٥٥٥٣٥    /    تعداد نمایش : ٢٢٦اداره کل ارزیابی و نظارت

کليه حقوق اين سايت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران