گالری تصاویر
پیوندهای مهم

اخبار > پیام رئیس محترم مجلس ملی ارمنستان به همتای ایرانی در محکومیت حادثه تروریستی کشورمان


  چاپ        ارسال به دوست

پیام رئیس محترم مجلس ملی ارمنستان به همتای ایرانی در محکومیت حادثه تروریستی کشورمان

همكاران گرامى

با تأسفى عميق در رابطه با اقدامات تروريستى در مجلس شورای اسلامی ايران و حرم مطهر كه در پى آن عده اى انسان بى گناه كشته و مجروح شدند، مطلع شديم.

ضمن محكوم كردن اين اقدامات وحشيانه اينجانب و مجلس ملى ارمنستان مراتب تسليت خود را خدمت جنابعالى،خانواده ها و بستگان كشته شدگان اعلام و ابراز همدردى مى نمايد.

براى ملت دوست جمهوری اسلامی ايران صبر و شكيبايى و برای مجروحين شفاى عاجل آرزو مى كنم. سايت مجلس ملی ارمنستان

همچنین نمایندگان مجلس ملی ارمنستان نیز ضمن محکوم نمودن این حادثه و احترام به شهدای این واقعه، با بازماندگان ابراز همدردی نمود. متن پیام به شرح زیر است.

اعلام همبستگی مجلس ملی ارمنستان به مردم ایران

امروز نمایندگان مجلس ملی ارمنستان پس از وقت تنفس با اختیار کردن یک دقیقه سکوت به ملت دوست جمهوری اسلامی ایران اعلام همبستگی کردند. ادوارد شارمازانوف، معاون رئیس مجلس ملی ارمنستان در آغاز جلسه در رابطه با اقدامات تروریستی در مجلس ایران و حرم مطهر که در پی آن عده ای مجروح شده اند، ابراز تأسف نمود .

ادوارد شارمازانف: ما اطلاع یافتیم که در مجلس ایران و حرم مطهر اقدامات تروریستی صورت گرفته است که گروه داعش مسئولیت آن را بر عهده گرفته است. به نظر من این اقدامات تروریستی را باید محکوم و به مردم دوست ایران اعلام همبستگی نماییم.

ادوارد شارمازنوف از سوی نمایندگان مجلس ملی ارمنستان به ملت دوست ایران اعلام همبستگی نمود و تأکید کرد کلیه نمایندگان مجس ملی ارمنستان اقدامات تروریستی به وقوع پیوسته در کشور دوست را محکوم می کنند.

 

ادوارد شارمازانوف: ما با مردم ایران هستیم و نمایندگان ما باید این اقدام تروریستی را محکوم کنند. من پیشنهاد می کنم قبل از آغاز جلسه یک دقیقه سکوت اختیار کنیم و به مردم ایران اعلام همبستگی نماییم. خبرگزاری آرمن پرس


١٢:٣٧ - پنج شنبه ١٨ خرداد ١٣٩٦    /    شماره : ٤٥٩١٢٧    /    تعداد نمایش : ١٧٨اداره کل ارزیابی و نظارت

کليه حقوق اين سايت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران