گالری تصاویر
پیوندهای مهم

اخبار > امضای یادداشت تفاهم همکاری میان مناطق آزاد تجاری و ویژه اقتصادی ایران و ارمنستان


  چاپ        ارسال به دوست

امضای یادداشت تفاهم همکاری میان مناطق آزاد تجاری و ویژه اقتصادی ایران و ارمنستان

پیرو سفر جناب آقای مهندس ترکان مشاور محترم رئیس جمهور و دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد تجاری و ویژه اقتصادی کشورمان به ارمنستان، یادداشت تفاهم همکاری میان شورای عالی مناطق مناطق آزاد تجاری و ویژه اقتصادی ایران و ارمنستان عصر روز پنج شنبه 1396/05/26 در حضور جناب آقای سید کاظم سجادی سفیر محترم کشورمان در ارمنستان به امضای جناب آقای ترکان و آقای سورن کارایان وزیرتوسعه اقتصادی و سرمایه گذاری ارمنستان رسید.

در این یادداشت تفاهم همکاری میان مناطق آزاد تجاری و ویژه اقتصادی ارس جمهوری اسلامی ایران و مغری ارمنستان در زمینه های مختلف مورد تاکید قرار گرفته است.

در این دیدار همچنین مدیران و مسئولین اقتصادی ذیربط ایرانی و ارمنی گزارشی از مذاکرات صورت گرفته در کارگروههای مشترک دو کشور در زمینه همکاری میان مناطق آزاد تجاری- صنعتی و گردشگری را ارائه نمودند.

وزیر توسعه اقتصادی و سرمایه گذاری ارمنستان در این دیدار سفر آقای ترکان از ارمنستان را سرآغاز فصل جدیدی از روابط میان دو کشور در زمینه های مختلف بویژه در حوزه اقتصادی و تجاری و همچنین همکاری میان مناطق آزاد تجاری و ویژه اقتصادی عنوان نمودند.دانلود فايل : 531.jpg ( 128KB )


٢٠:٢١ - پنج شنبه ٢٦ مرداد ١٣٩٦    /    شماره : ٤٧٠٨٤١    /    تعداد نمایش : ٢٨١اداره کل ارزیابی و نظارت

کليه حقوق اين سايت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران