گالری تصاویر
پیوندهای مهم

اخبار > بازدید آقای ترکان از منطقه تجاری مریدیان


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید آقای ترکان از منطقه تجاری مریدیان

جناب آقای مهندس ترکان مشاور محترم رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی روز پنجشنبه 26/05/1396 با هیئت همراه از مرکز تجاری طلا و جواهر مریدیان ارمنستان واقع در شهر ایروان بازدید و با ظرفیت های این مرکز آشنا شد .

مرکز آزاد طلا و جواهر مریدیان با حمایت دولت ارمنستان توانسته است طلا، نقره و جواهر سازان را در یک مجموعه صنعتی تجاری جمع آوری نموده و با اعطای معافیت مالیاتی زمینه کار، اشتغال و صادرات محصولات آنها را به بازارهای داخلی و خارجی فراهم سازد. در این مرکز که عموما مواد خام مورد نیاز خود را از ایران، روسیه و ترکیه تهیه می کند، شرکتهایی از ارمنستان، روسیه، آمریکا و لبنان حضور دارند.

منطقه تجاری مریدیان از ظرفیت برگزاری نمایشگاه و اعطای غرفه به ۴۰۰ شرکت، برگزاری میزگرد برای ۳۰۰ نفر و برگزاری اجلاس و مراسم رسمی و خصوصی برای ۸۰۰ نفر شرکت کننده برخوردار است. این مرکز قصد دارد در ماه اکتبر نمایشگاه و همایش بین المللی برگزار کند.

جناب آقای ترکان همچنین روز جمعه نیز از ظرفیت های توریستی و گردشگری منطقه تفریحی دریاچه سوان نیز بازدید نمودند.دانلود فايل : 534.jpg ( 107KB )


١٧:١٢ - جمعه ٢٧ مرداد ١٣٩٦    /    شماره : ٤٧٠٩٤٦    /    تعداد نمایش : ٢١٣اداره کل ارزیابی و نظارت

کليه حقوق اين سايت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران