گالری تصاویر
پیوندهای مهم

اخبار > همکاری بین ایران و ارمنستان در خصوص انتقال تجارب در زمینه حوادث غیر مترقبه و اضطراری


  چاپ        ارسال به دوست

همکاری بین ایران و ارمنستان در خصوص انتقال تجارب در زمینه حوادث غیر مترقبه و اضطراری

جناب آقای مهندس خلیل راحتی قائم مقام محترم رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های وزارت کشور جمهوری اسلامی ایران روز سه شنبه 1396/06/14 با جناب آقای داویت تونویان وزیر وضعیت های فوق العاده و اضطراری ارمنستان دیدار نمود.

در این دیدار طرفین در خصوص همکاری بین جمعیت های هلال احمر و مراکز شهرداری و دهیاری های جهت انتقال تجارب به منظور جلوگیری از وقوع آتش سوزی در جنگل ها و مزارع در دو کشور مذاکره نمودند. 

در این دیدار همچنین طرفین از  برگزاری تمرین های مشترک و استقرار اکیپ های مشترک در ایام خاص و اضطراری استقبال نموده و مقرر گردید جهت بهره برداری و همکاری بیشتر در تمرین ها و مانورهای سازمان های ذیربط مشارکت فعالانه تری داشته باشند.

جناب آقای مهندس راحتی در پایان این دیدار از جناب آقای تونویان دعوت بعمل آورد در اولین فرصت ممکن به جمهوری اسلامی ایران سفر نموده و از پیشرفت های کشورمان در این زمینه از سازمان های ذیربط بازدید بعمل آورد.

جناب آقای مهندس راحتی قائم مقام محترم رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های وزارت کشور به منظور شرکت در نمایشگاه ایمنی که از تاریخ 10 لغایت 14 شهریورماه توسط وزارت وضعیت های فوق العاده و اضطراری در شهر ایروان برگزار گردید، به ارمنستان سفر نموده است. 


١٧:٥١ - سه شنبه ١٤ شهريور ١٣٩٦    /    شماره : ٤٧٣١٤٠    /    تعداد نمایش : ١٢٠اداره کل ارزیابی و نظارت

کليه حقوق اين سايت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران