گالری تصاویر
پیوندهای مهم

اخبار > تسریع در اجرای به موقع خط سوم انتقال برق در ملاقات سفیر محترم کشورمان با وزیر زیرساخت های انرژی و منابع طبیعی ارمنستان


  چاپ        ارسال به دوست

تسریع در اجرای به موقع خط سوم انتقال برق در ملاقات سفیر محترم کشورمان با وزیر زیرساخت های انرژی و منابع طبیعی ارمنستان

جناب آقای سید کاظم سجادی سفیر محترم کشورمان در ارمنستان روز دوشنبه 1396/06/20 با جناب آقای آشوت مانوکیان وزیر زیرساخت های انرژی و منابع طبیعی ارمنستان دیدار و در خصوص راههای توسعه همکاریهای دو کشور در حوزه های گوناگون ورفع موانع همکاری تبادل نظر نمودند.

در این دیدار طرفین با مثبت ارزیابی نمودن همکاریهای ایران و ارمنستان در زمینه های انرژی، جاده ای، کشاورزی و ...  بر ارتقای بیش از پیش سطح مناسبات و بویژه اجرای به موقع خط سوم انتقال برق تاکید نمودند.

برگزاری نشست های مشترک گردشگری، معرفی ظرفیت های مختلف گردشگری دو کشور، فراهم نمودن فضای فعالیت شرکت های توریستی ایرانی در ارمنستان از دیگر محورهای سخنان سفیر محترم کشورمان با وزیر زیرساخت های انرژی ارمنستان بود.

در پایان این ملاقات طرفین همچنین حضور بیش از 40 شرکت ایرانی در نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان که از تاریخ 31 شهریورماه و به مدت چهار روز در ایروان برگزار می گردد را فرصت مغتنمی برای تبادل نظر، معرفی کالاها و محصولات ایرانی، انعقاد قراردادهای همکاری و ... بین شرکت های ایرانی و ارمنی دانستند.    


١٧:٠٦ - دوشنبه ٢٠ شهريور ١٣٩٦    /    شماره : ٤٧٣٨٤٣    /    تعداد نمایش : ١٧١اداره کل ارزیابی و نظارت

کليه حقوق اين سايت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران