گالری تصاویر
پیوندهای مهم

اخبار > بازدید سفیر محترم کشورمان از اردوی تیم ملی فوتبال جوانان در ایروان


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید سفیر محترم کشورمان از اردوی تیم ملی فوتبال جوانان در ایروان

جناب آقای سید کاظم سجادی سفیر محترم جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان عصر روز سه شنبه 1396/07/04 از اردوی تیم ملی فوتبال جوانان که جهت انجام بازی دوستانه با تیم ملی جوانان ارمنستان به ایروان سفر نموده اند، بازدید نمود.

سفیر محترم کشورمان در این دیدار ضمن خوشامدگویی به بازیکنان، مربیان و اعضای کادر فنی تیم ملی فوتبال جوانان، اتحاد، همبستگی و یکرنگی را رمز موفقیت و پیروزی ورزشکاران در بازی‌های گروهی دانستند و از تمامی ورزشکاران خواستند با اتکاء به خداوند متعال و حضور قدرتمند در صحنه های ورزشی برای جمهوری اسلامی ایران افتخار آفرینی نمایند.

سفیر محترم کشورمان تحصیل و علم آموزی همراه با ورزش کردن و تن سالم داشتن را دو بال لازم هر جوان ایرانی برای رسیدن به قله های پیشرفت دانستند و گفتند وظیفه تمامی سفارتخانه های جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور را کمک و همراهی تمامی تیم های ورزشی برای موفقیت در انجام بازی های دوستانه و رسمی دانستند و آمادگی سفارت کشورمان را برای هر نوع همکاری و رفع مشکلات تیم ملی فوتبال جوانان در مدت اقامت در ایروان اعلام نمودند. 

در ادامه این دیدار آقای بهزاد آزاد سرپرست تیم و آقای فرهاد غلام پور سرمربی تیم توضیحاتی در خصوص انجام بازهای تدارکاتی و همچنین بازی های رسمی که قرار است تیم ملی جوانان کشور برای رسیدن به جام جهانی 2017 انجام دهند را ارائه نمودند.

سفیر محترم کشورمان در پایان این دیدار به بازیکنان و اعضای کادر فنی هدایایی به رسم یادبود تقدیم نمودند.

اعضای تیم ملی فوتبال جوانان کشورمان روز دوشنبه جهت انجام دو دیدار دوستانه با تیم ملی فوتبال جوانان ارمنستان که قرار است در تاریخ 5 و 7 مهرماه صورت پذیرد، وارد ایروان شدند.دانلود فايل : 56.jpg ( 147KB )


١٦:٢٢ - سه شنبه ٤ مهر ١٣٩٦    /    شماره : ٤٧٦٤٧٥    /    تعداد نمایش : ٣٠٠اداره کل ارزیابی و نظارت

کليه حقوق اين سايت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران