گالری تصاویر
پیوندهای مهم

اخبار > حضور سفیر محترم کشورمان در مراسم معارفه معلمین جدید مجتمع آموزشی شهید فهمیده


  چاپ        ارسال به دوست

حضور سفیر محترم کشورمان در مراسم معارفه معلمین جدید مجتمع آموزشی شهید فهمیده

جناب آقای سید کاظم سجادی سفیر محترم جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان عصر روز سه شنبه 1396/07/11 با حضور در مجتمع آموزشی شهید فهمیده (مدرسه سفارت) با معلمین و کادر آموزشی جدید این مجتمع آشنا و در خصوص مسائل آموزشی و تربیتی سخنانی ایراد نمودند.

سفیر محترم کشورمان ضمن اشاره به ارتباط خوب و سازنده بین سفارت و مدیران و کادر آموزشی مجتمع، رفع مشکلات و مسائل مختلف معلمین در حوزه های علمی، آموزشی و رفاهی را یکی از مهم ترین دغدغه های اصلی سفارت دانستند و افزودند این اقدامات در راستای تمرکز معلمین بر آموزش و پرورش فرزندان میهن اسلامی است که آینده ایران اسلامی را رقم خواهند زد و آینده ساز کشور خواهند بود.

جناب آقای سجادی کار و شغل آموزگاران مجتمع شهید فهمیده را با توجه به تنوع فرهنگی، قومی و اجتماعی دانش آموزان در خارج از کشور کار مشکلی دانست و گفت همه این عوامل باعث نمی شود که معلمین در برخورد با دانش آموزان و والدین آنها از برخورد عادلانه و رفتار عدالت محور خارج شده و از هر گونه تبعیض بین دانش آموزان جلوگیری نمایند.

در این دیدار که به مناسبت ورود معلمین جدید مجتمع صورت گرفته بود، کادر آموزشی مدرسه در خصوص مسائل آموزشی و رفاهی سوالاتی مطرح نمودند که سفیر محترم کشورمان وعده پیگیری آن را دادند. دانلود فايل : معلم_2.jpg ( 124KB )


١٦:٣٤ - سه شنبه ١١ مهر ١٣٩٦    /    شماره : ٤٧٧٧٢٢    /    تعداد نمایش : ٣٤٩اداره کل ارزیابی و نظارت

کليه حقوق اين سايت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران