گالری تصاویر
پیوندهای مهم

اخبار > ملاقات عوامل تولید فیلم مصادره با سفیر محترم کشورمان


  چاپ        ارسال به دوست

ملاقات عوامل تولید فیلم مصادره با سفیر محترم کشورمان

پیرو شروع فیلمبرداری فیلم مصادره در ارمنستان و سفر تعدادی زیادی از عوامل تولید این فیلم به این کشور، تعدادی از عوامل تولید فیلم مصادره روز پنج شنبه 1396/07/27 میهمان جناب آقای سجادی سفیر محترم کشورمان در ایروان شدند.

جناب آقای قاسمی تهیه کننده، سرکار خانم آبیار مشاور کارگردان و آقای رضا عطاران بازیگر فیلم مصادره ضمن حضور در سفارت کشورمان در ایروان با جناب آقای سجادی ملاقات و در زمینه روند تولید فیلم، نحوه پیشرفت این پروژه، همکاری نهادهای مختلف ارمنستان برای تولید این فیلم و ... مذاکراتی انجام دادند.

آقای قاسمی در این دیدار از حمایت ها و تلاش های صورت گرفته توسط سفارت در خصوص ترخیص وسایل و تجهیزات فیلمبرداری، دریافت مجوز لوکیشن های مختلف فیلم از مراجع و نهادهای ذیربط در ارمنستان و بخصوص پشتیبانی و همراهی سفارت کشورمان در ایروان به نمایندگی از تمامی عوامل فیلم  از سفیر محترم کشورمان تشکر نمودند.

جناب آقای سجادی سفیر محترم کشورمان نیز وجود مناظر زیبای طبیعی و طبیعت بکر و دست نخوره ارمنستان بویژه مردم میهمان نواز این کشور را فرصت مناسبی برای کلیه عوامل و تهیه کنندگان فیلم های ایرانی دانستند که برای تولید فیلم های خود هزینه های زیادی را در کشورهای اروپایی صرف می کنند تا بتوانند لوکیشن های مناسب فیلمبرداری تهیه نمایند. به گفته ایشان این در حالی است که می توان این لوکیشن ها و فضای مناسب فیلم سازی را در نقاط مختلف ارمنستان با هزینه های کم و همراهی مردم و مقام های ارمنی در این کشور بدست آورد. دانلود فايل : مصادره_2.jpg ( 116KB )


١٦:٢٩ - پنج شنبه ٢٧ مهر ١٣٩٦    /    شماره : ٤٨١٦٠٥    /    تعداد نمایش : ١٨٠اداره کل ارزیابی و نظارت

کليه حقوق اين سايت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران