گالری تصاویر
پیوندهای مهم

اخبار > ملاقات ورزشکاران کونگ فوکار ایرانی با سفیر محترم کشورمان


  چاپ        ارسال به دوست

ملاقات ورزشکاران کونگ فوکار ایرانی با سفیر محترم کشورمان

هیات ورزشکاران کونگ فوکار کشورمان که جهت شرکت در مسابقات چهارجانبه ارمنستان به ایروان سفر نموده اند، روز دوشنبه 1396/08/01 با جناب آقای سجادی سفیر محترم کشورمان در ایروان ملاقات نمودند.

جناب آقای سجادی در این دیدار کسب مقام قهرمانی تیم منتخب کشورمان در این رقابت ها را به تمامی مردم ایران اسلامی تبریک گفته و همت و تلاش این ورزشکاران برای به اهتزاز کشیدن پرچم پرافتخار کشورمان را ستودند.

سفیر محترم کشورمان انقلاب اسلامی ایرانی را ثمره خون شهدا و جانبازان و ایثارگرانی دانستند که برای برپای نظام مقدس جمهوری اسلامی از جان و مال خود گذشتند و در حال حاضر وظیفه همه کارگزاران نظام اسلامی در هر مقامی که هستند خدمت به مردم و آبیاری این نهالی است که روز به روز قدرتمندتر شده و به درخت تنومندی تبدیل شده است.

جناب آقای سجادی در پایان این دیدار که با صرف نهار در محل سفارت برگزار گردید، هدیه ای به پاس زحمات این ورزشکاران به آقای اعظمی رئیس هیات کونگ فو استان خراسان رضوی اهدا نمودند.

تیم منتخب کونگ فو ایران که در رقابت های چهارجانبه ارمنستان که با حضور کشورهای ایران، ارمنستان، روسیه و گرجستان روز یکشنبه در شهر ایروان برگزار شده بود، به مقام قهرمانی رسید. دانلود فايل : ورزش_2.jpg ( 178KB )


١٦:٤٢ - دوشنبه ١ آبان ١٣٩٦    /    شماره : ٤٨٢١٩٧    /    تعداد نمایش : ١٦٣اداره کل ارزیابی و نظارت

کليه حقوق اين سايت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران