گالری تصاویر
پیوندهای مهم

اخبار > رونمایی از انتشار تمبر مشترک جمهوری اسلامی ایران و ارمنستان


  چاپ        ارسال به دوست

رونمایی از انتشار تمبر مشترک جمهوری اسلامی ایران و ارمنستان

مراسم رونمایی از انتشار تمبر مشترک جمهوری اسلامی ایران و ارمنستان روز چهارشنبه 1396/08/03 با شرکت جناب آقای آرمان خاچاتوریان معاون محترم وزیر حمل و نقل، ارتباطات و فناوری اطلاعات ارمنستان و جناب آقای ناصر سبحانی پور رایزن محترم سیاسی سفارت جمهوری اسلامی ایران در ایروان در محل شرکت "هایپوست" برگزار گردید.

آقای خاچاتوریان در این مراسم گفت دوستی ارمنستان و ایران قدمت دیرینه  دارد و این اقدام گام مهمی در راستای تحکیم دوستی دو کشور توسط این وزارتخانه می باشد.

آقای هویک موسایلیان رئیس اتحادیه کلکسیونرهای تمبر نیز گفت: صدور تمبر مشترک حاکی از روابط دیپلماتیک خوب و ویژگی های فرهنگی میان دو کشور می باشد. به نظر اینجانب حضور این تمبر ها در کشورهای مختلف جهان نشان دهنده روابط نزدیک ارمنستان و ایران خواهد بود، زیرا تمبرها به عنوان سمبلی از کشورها محسوب می شوند و اغلب بسیاری از کشورها از طریق تمبرها درباره دیگر کشورها اطلاعات به دست می آورند.

بر روی این تمبر که با طراحی واهاگن مکردچیان و در 20 هزار نسخه به چاپ رسیده است، نمایی از مسجد کبود ایروان و کلیسای ناجی مقدس اصفهان نقش بسته است. لازم به ذکر است مراسم رونمایی از این تمبر مشترک مرداد ماه سالجاری در تهران صورت گرفته بود. 


١٤:٥٢ - چهارشنبه ٣ آبان ١٣٩٦    /    شماره : ٤٨٢٦٠٠    /    تعداد نمایش : ١٦٢اداره کل ارزیابی و نظارت

کليه حقوق اين سايت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران