گالری تصاویر
پیوندهای مهم

اخبار > قهرمانی تیم کاراته کشورمان در هشتمین دوره مسابقات بین‌المللی کاراته آزاد ایروان


  چاپ        ارسال به دوست

قهرمانی تیم کاراته کشورمان در هشتمین دوره مسابقات بین‌المللی کاراته آزاد ایروان

تیم کاراته کشورمان که جهت شرکت در هشتمین دوره مسابقات بین‌المللی کاراته آزاد ایروان (سبک شوتوکان) به ارمنستان سفر نموده است، روز شنبه 1396/08/13 با غلبه بر حریفان خود و کسب 11 مدال طلا ، قهرمانی این دوره از مسابقات را با اقتدار کامل از آن خود نمود.

ورزشکاران کشورمان که در دو رشته کاتا و کمیته در این دوره از مسابقات شرکت نمودند، توانستند با غلبه بر حریفان خود از کشورهای ارمنستان، گرجستان، عراق، امارات متحده عربی، هند و قزاقستان به عنوان اولی این دوره از مسابقات دست یافته و جام قهرمانی را نصیب خود نمایند.تیم های ارمنستان و گرجستان نیز به ترتیب عناوین دوم و سوم را از آن خود نمودند.

تیم کاراته کشورمان متشکل از 38 ورزشکار، مربی و داور روز جمعه به منظور شرکت در هشتمین دوره مسابقات بین‌المللی کاراته آزاد ایروان به ارمنستان سفر کردند که از طرف نمایندگان سفارت جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان در فرودگاه زوارتنوس ایروان مورد استقبال قرار گرفته و تعدادی زیادی از هموطنان عزیز ایرانی نیز امروز با حضور در سالن محل برگزاری مسابقات به تشویق ورزشکاران پرداختند.

سفارت جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان این قهرمانی را به جامعه ورزشی کشورمان و بویژه کاراته کاران عزیز تبریک عرض می نماید.


٠٠:٢٣ - يکشنبه ١٤ آبان ١٣٩٦    /    شماره : ٤٨٤٤٠٠    /    تعداد نمایش : ١١٨اداره کل ارزیابی و نظارت

کليه حقوق اين سايت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران