گالری تصاویر
پیوندهای مهم

اخبار > آخرین سکانس فیلمبرداری فیلم مصادره در ارمنستان: ضیافت نهار سفیر محترم کشورمان به افتخار عوامل تولید این فیلم


  چاپ        ارسال به دوست

آخرین سکانس فیلمبرداری فیلم مصادره در ارمنستان: ضیافت نهار سفیر محترم کشورمان به افتخار عوامل تولید این فیلم

عوامل تولید فیلم مصادره اعم از کارگردان، بازیگران، تدوین، صدابردار و ... روز چهارشنبه 1396/08/17 میهمان نهار جناب آقای سجادی سفیر محترم کشورمان در ارمنستان بودند که در واقع با این ضیافت نهار آخرین سکانس نهایی تولید این فیلم در ارمنستان به پایان رسید.

در ابتدای این دیدار جناب آقای مهران احمدی کارگردان فیلم سینمایی مصادره از تلاش ها و حمایت های صورت گرفته توسط سفیر محترم کشورمان در جهت ساخت این اثر در ارمنستان تشکر نموده و افزود سفارت جمهوری اسلامی ایران در ایروان از اولین روزهای پیش تولید این فیلم در کنار عوامل تولید قرار گرفت و در تمامی مراحل فیلمبرداری از اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و شهرداری ارمنستان گرفته تا انتخاب لوکیشن های فیلمبرداری، اقامت گروه، ترخیص وسایل و تجهیزات فیلمبرداری در گمرگ مغری و ... کمک های شایانی نمود.

در ادامه این دیدار جناب آقای سجادی سفیر محترم کشورمان هنرمندان ایرانی را سفیران فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور توصیف نمود که با بهره گیری از استعداد ذاتی و خدادادی خود و از طریق ساخت فیلم، تئاتر، موسیقی، شعر و ... فرهنگ و تمدن غنی ایرانی را به جهانیان عرضه می دارند و به نحو مطلوبی در پیشبرد دیپلماسی عمومی کشور نقش مهمی ایفا می کنند.

جناب آقای سجادی با اشاره به دستورات و تاکیدات جناب آقای دکتر ظریف وزیر محترم امور خارجه کشورمان در همراهی و حمایت از گروههای هنری، فرهنگی، ورزشی و ... افزودند جناب آقای دکتر ظریف به کارکنان دستگاه دیپلماسی موکدا توصیه نموده اند که توجه خاصی به هنرمندان کشور که معرف فرهنگ، تمدن، افتخار و غرور ایرانی هستند داشته باشیم.

سفیر محترم کشورمان هنرمندان را ایثارگران فرهنگی و هنری کشور توصیف نمودند که در عرصه فرهنگ و هنر پیشقراول اقدامات دولتها در عرصه دیپلماسی عمومی بوده و افزودند از ابتدای شروع کار تولید فیلم مصادره ما سعی نمودیم درکنار عوامل تولید این فیلم بوده و مشکلات و مسائل را به نحوی مدیریت نماییم که مراحل تولید این فیلم در ارمنستان دچار اختلال نگردیده و به خوبی پایان پذیرد.

لازم به ذکر است مراحل پیش تولید و فیلمبرداری سکانس هایی از فیلم سینمایی مصادره از ابتدای مهرماه سالجاری آغاز گردید و با پایان یافتن تمامی مراحل تولید این فیلم در ارمنستان تمامی اعضای گروه تولید عصر امروز ایروان را به قصد تهران ترک خواهند نمود.    دانلود فايل : photo_2017-11-08_14-36-06.jpg ( 166KB )


١٤:٠٤ - چهارشنبه ١٧ آبان ١٣٩٦    /    شماره : ٤٨٤٩٦٥    /    تعداد نمایش : ١٤١اداره کل ارزیابی و نظارت

کليه حقوق اين سايت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران