گالری تصاویر
پیوندهای مهم

اخبار > ملاقات نوآموزان زبان انگلیسی آموزشگاه راه ابریشم با سفیر محترم کشورمان


  چاپ        ارسال به دوست

ملاقات نوآموزان زبان انگلیسی آموزشگاه راه ابریشم با سفیر محترم کشورمان

تعدادی از فراگیران زبان انگلیسی آموزشگاه راه ابریشم جمهوری اسلامی ایران عصر روز جمعه 1396/09/03 با جناب آقای سجادی سفیر محترم کشورمان در ارمنستان دیدار و گفتگو نمودند.

در ابتدای این مراسم آقای قرائی مدیر این آموزشگاه ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص حیطه فعالیت این موسسه، نحوه امتحانات و فراگیران آن که در سال 1392 تاسیس گردیده است، از جناب آقای سجادی بابت برگزاری این ملاقات تشکر و قدردانی نمودند.

سفیر محترم کشورمان نیز با تاکید بر سفارش های دین مبین اسلام به فراگیری علوم گفتند در دین پیامبر ختمی مرتبت بر یادگیری زبان های خارجی به مومنین سفارش های زیادی شده است به گونه ای که یادگیری زبان روزنه ای است که شناخت ما را از ملت های دیگر بیشتر و عمیق تر خواهد نمود.

جناب آقای سجادی ضمن توصیه به والدین در خصوص یادگیری زبان به فرزندان خود در سنین کودکی و خردسالی افزودند: آشنایی فرزندان با یک زبان خارجی زمینه ساز آشنایی نسل آینده ایران اسلامی با فرهنگ، آداب و رسوم و تمدن دیگران خواهد شد و در نتیجه باعث شناخت بهتر جهان آینده خواهد شد.

در پایان این مراسم حدود 24 نفر از فراگیران آموزش زبان انگلیسی موسسه زبان راه ابریشم که در آزمون های دانشگاه آکسفورد (شعبه ایروان) موفق به کسب نمرات عالی گردیده بودند، جوایز و لوح های خود را از دست سفیر محترم کشورمان دریافت نمودند.


١٧:٢٩ - جمعه ٣ آذر ١٣٩٦    /    شماره : ٤٨٧٨٤٣    /    تعداد نمایش : ٢٠٦اداره کل ارزیابی و نظارت

کليه حقوق اين سايت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران