گالری تصاویر
پیوندهای مهم

اخبار > دانشجويان ايراني در ارمنستان و خواسته هاي آنان از دوكشور ارمنستان و ايران


  چاپ        ارسال به دوست

دانشجويان ايراني در ارمنستان و خواسته هاي آنان از دوكشور ارمنستان و ايران

به مناسبت گرامیداشت 16 آذر روز دانشجو تعدادی از نمایندگان دانشجویان ایرانی در دانشگاههای ارمنستان شامل دانشگاههای مخیتار هراتسی، هایبوساک، کنسرواتوری، دانشگاه اروپایی و ... عصر روز جمعه 1396/09/17 با جناب آقای سجادی سفیر محترم کشورمان در ارمنستان ملاقات نمودند.

 در این دیدار دانشجویان با اعلام اینکه در نتیجه حمایت ها و زحمات جناب آقای سجادی مشکل ارزشیابی مدارک بسیاری از دانشگاههای ارمنی برطرف شده، از تلاش ها و پیگیری های صورت گرفته توسط ایشان در ارزشیابی مدارک دانشگاههای ارمنستانی تشکر نمودند.

در ادامه نمایندگان دانشجویان ضمن اشاره به تغییرات گسترده در برخورد مسئولین و روسای دانشگاههای ارمنی با دانشجویان ایرانی بعد از ملاقات جناب آقای سجادی با آنان، تغییرات ایجاد شده در رفتار، نحوه برخورد، پیگیری امور دانشجویان و ... را گسترده توصیف نمودند.

در ادامه این دیدار سفیر محترم کشورمان وظیفه اصلی و اساسی همه دانشجویان ایرانی در داخل و خارج از کشور را کسب علم و دانش دانستند و افزودند: دانشجویان ایرانی در خارج از کشور باید در رفتار، حرکات، اعمال و سخنان خود نمایندگان شایسته ای برای ایران اسلامی باشند.

جناب آقای سجادی با اعلام اینکه ما باید خود را قدردان خون شهدا و ایثارگری های جانبازان دانسته و این راه آنان را ادامه دهیم افزودند: وظیفه خود می دانیم که به تمام ایرانیان در خارج از کشور و بویژه دانشجویان که قشر تحصیل کرده و آینده ساز مملکت اسلامی هستند، کمک نماییم.

سفیر محترم کشورمان با اشاره به تهدیدهای صورت گرفته از جانب قدرتهای بزرگ و بویژه آمریکا به افزودند هر زمانی که نظام اسلامی و ایران انقلابی نیازمند حمایت و همراهی ما باشد، همواره آماده خدمت به کشور و نظام خواهیم بود. 


١٧:٤٤ - جمعه ١٧ آذر ١٣٩٦    /    شماره : ٤٩٠٠٩٥    /    تعداد نمایش : ١٥٢اداره کل ارزیابی و نظارت

کليه حقوق اين سايت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران