گالری تصاویر
پیوندهای مهم

اخبار > حضور جناب آقای میرباقری کارگردان مطرح کشورمان جهت انتخاب لوکیشن های فیلمبرداری در ارمنستان


  چاپ        ارسال به دوست

حضور جناب آقای میرباقری کارگردان مطرح کشورمان جهت انتخاب لوکیشن های فیلمبرداری در ارمنستان

جناب آقای داود میرباقری کارگردان مطرح کشورمان و هیات همراه روز سه شنبه ۱۳۹۶/۹/۲۸ میهمان ضیافت نهار جناب آقای سجادی سفیر محترم کشورمان در ارمنستان بودند.

در این دیدار جناب آقای میرباقری ضمن تشکر از حمایت ها و مساعدت های سفیر محترم کشورمان به اصحاب فرهنگ و هنر جهت تولید آثار سینمایی ایرانی, از تصمیم خود برای استفاده از لوکیشن های مناسب و جاذبه های تاریخی ارمنستان برای پروژه جدیدی که طی ماههای آینده مراحل تهیه آن آغاز خواهد شد, خبر دادند.

جناب آقای سجادی نیز در این ملاقات ضمن اشاره به استقبال تهیه کنندگان و کارگردانان ایرانی از تولید فیلم های ایرانی در ارمنستان, وجود جاذبه های طبیعی, تاریخی و لوکیشن های مناسب فیلمبرداری, ارزان بودن قیمت هزینه های فیلم سازی, همراهی مقام ها و مسئولین ارمنی را از جمله دلایل اصلی اقبال عمومی عوامل فیلم سازی ایرانی به ارمنستان  دانستند.

سفیر محترم کشورمان ضمن تاکید بر افزایش همکاریهای فرهنگی بین دو کشور طی دو سال اخیر, لغو روادید بین ایران و ارمنستان را از جمله امور ماندگاری توصیف نمودند که به شناخت بیشتر مردم هر دو کشور از فرهنگ, تمدن و تاریخ یکدیگر منجر گردید.

جناب آقای سجادی ضمن اعلام حمایت از عوامل تولید این مجموعه ابراز امیدواری نمودند این سریال تاریخی با عنایت و لطف الهی ساخته شده و آمادگی خود را برای هر گونه همکاری در این زمینه اعلام داشتند.


١٤:٠٧ - چهارشنبه ٢٩ آذر ١٣٩٦    /    شماره : ٤٩٢١٣٢    /    تعداد نمایش : ١٤٢اداره کل ارزیابی و نظارت

کليه حقوق اين سايت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران