گالری تصاویر
پیوندهای مهم

اخبار > انجام تحقیقات مشترک علمی و پژوهشی بین دفتر مطالعات سياسي و بين المللي وزارت امور خارجه کشورمان و دانشگاه دولتی ايروان


  چاپ        ارسال به دوست

انجام تحقیقات مشترک علمی و پژوهشی بین دفتر مطالعات سياسي و بين المللي وزارت امور خارجه کشورمان و دانشگاه دولتی ايروان

پیرو سفر جناب آقای بيگدلي رئيس محترم كميته علمي شوراي مطالعات قفقاز دفتر مطالعات سياسي و بين المللي وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران به ارمنستان، ایشان روز سه شنبه 1396/10/06 با جناب آقاي سيمونيان رئيس محترم دانشگاه دولتی ايروان دیدار و در خصوص همکاری های علمی بین مراکز مطالعاتی و دانشگاهی دو کشور مذاکره نمودند.

در این دیدار جناب آقاي بيگدلي ضمن ارائه توضیحاتی مختصری از ساختار دفتر مطالعات سياسي و بين المللي وزارت امور خارجه کشورمان و كاركردهاي آن، خواستار همكاري علمي، تحقيقاتي و انجام مطالعات مشترك پژوهشي در حوزه هاي ديپلماسي، مطالعات منطقه اي و بين المللي بین این مرکز و دانشگاه دولتی ایروان گرديد.

جناب آقاي سيمونيان نيز با ارائه شرح مختصري از تاريخچه و ساختار دانشگاه دولتی ايروان و با اشاره به مناسبات عالی دو كشور، از همكاري هاي علمي و پژوهشي بین این دانشگاه و دفتر مطالعات سياسي و بين المللي استقبال نمودند.

اعضای هيات اعزامی در ادامه اين ملاقات، از مركز ايران شناسي دانشگاه دولتی ايروان بازدید و با رئیس، اساتيد و دانشجويان اين مركز نیز ديدار و گفتگو نمودند.


١٤:٤٩ - پنج شنبه ٧ دی ١٣٩٦    /    شماره : ٤٩٣٤٧١    /    تعداد نمایش : ١٥٨اداره کل ارزیابی و نظارت

کليه حقوق اين سايت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران