گالری تصاویر
پیوندهای مهم

اخبار > حضور مهندسين ايراني در پروژه پل سازي در ارمنستان


  چاپ        ارسال به دوست

حضور مهندسين ايراني در پروژه پل سازي در ارمنستان

در راستاي عقد قراداد ساخت پل بين ارمنستان و گرجستان(باگراتاشن) آقای موسوی مدير عامل شركت ايراني آریانا به همراه ساير همكاران روز سه شنبه 1396/10/26 با جناب آقای سجادی سفیر محترم کشورمان در ایروان ملاقات نمودند.

در این دیدار آقای موسوی گزارشی از نحوه ورود این شرکت به مناقصه و برنده شدن در مقابل دیگر رقبای خارجی و اقدامات و پروژه های این شرکت در کشورهای مختلف حوزه آسیای مرکزی و قفقاز ارائه نمود. وی همچنین خواستار حمایت سفارت خانه های جمهوری اسلامی ایران از شرکت های ایرانی جهت حضور فعال در مناقصه ها و بازارهای اقتصادی جهانی گردید.

جناب آقای سجادی نیز در این ملاقات ضمن ابراز خرسندی از فرصت ایجاد شده، برنده شدن یک شرکت ایرانی را به مدیران این مجموعه تبریک گفته و به بالا بودن پرچم اقتصادی در سفارت کشورمان در ایروان و تداوم حمایت های این نمایندگی همانند گذشته از شرکت های ایرانی تاکید نمودند.

سفیر محترم کشورمان همچنین از مدیران شرکت آریانا خواست از فرصت آشنایی با ارمنستان استفاده نموده و در خصوص احداث راه آهن و جاده شمال- جنوب ورود نموده و زمینه مشارکت فعال در این دو طرح را نیز مورد بررسی قرار دهند.

مراسم امضای قرارداد احداث پل باغراتاشن توسط شرکت ایرانی آریانا روز گذشته با حضور جناب آقای واهان مارتیروسیان وزیر محترم حمل و نقل و فناوری اطلاعات ارمنستان، جناب آقای سجادی سفیر محترم کشورمان در ایروان و مدیران این شرکت در محل این وزارتخانه صورت گرفت. 


١٥:٠٥ - سه شنبه ٢٦ دی ١٣٩٦    /    شماره : ٤٩٦٠٨٥    /    تعداد نمایش : ١٢٣اداره کل ارزیابی و نظارت

کليه حقوق اين سايت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران