گالری تصاویر
پیوندهای مهم

اخبار > شروع مجدد فعالیت شركتهاي توليدي مواد شوينده ایرانی در ارمنستان


  چاپ        ارسال به دوست

شروع مجدد فعالیت شركتهاي توليدي مواد شوينده ایرانی در ارمنستان

در دیدار مهندس غلامرضا دلشادی مدیر عامل محترم شرکت توسعه صنایع بهشهر با جناب آقای سجادی سفیر محترم کشورمان در ایروان که عصر چهارشنبه 1396/11/04 در محل سفارت صورت گرفت، راههای توسعه فعالیت های این شرکت در ارمنستان و بازار کشورهای حوزه اورآسیا مورد بررسی قرار گرفت.

آقای مهندس دلشادی در این ملاقات ضمن معرفی شرکت توسعه صنایع بهشهر و هولدینگ مدیریت صنعت شوینده کشورمان از سرمایه گذاری این شرکت در ارمنستان و حضور در بازار مواد شوینده این کشور خبر داد  و افزود تجربه موفقیت حضور و فعالیت این هولدینگ در منطقه آسیای مرکزی و کشورهای این حوزه می تواند مبنای خوبی برای تلاش این شرکت برای عرصه محصولات خود در بازار 180 میلیونی حوزه اورآسیا باشد.

جناب آقای سجادی سفیر محترم کشورمان نیز موقعیت ارمنستان را بدلیل حذف تعرفه های ترجیحی و نزدیکی به ایران  برای حضور و فعالیت شرکت های ایرانی سودمند توصیف نموده و افزود با توجه به حذف تعرفه های ترجیحی کالاهای تولیدی در کشورهای حوزه اورآسیا، شرکت های ایرانی می توانند از این فرصت برای صادرات کالاهای تولیدی خود استفاده نمایند.

سفیر محترم کشورمان بازگشایی منطقه آزاد مغری را فرصت مناسبی برای تولیدکنندگان و صادرکنندگان کالاهای ایرانی دانستند که در صورت بهره برداری مناسب از این فرصت می توانند نه تنها به تامین نیازهای کشورهای حوزه اورآسیا بپردازند بلکه نسبت به صادرات تولیدات خود به اروپا نیز اقدام نمایند.  

در این دیدار که تعدادی از مدیران، مشاورین و روسای شرکت های تابعه هولدینگ مدیریت صنعت شوینده و شرکت توسعه صنایع بهشهر نیز حضور داشتند، سیاست کلی این شرکت در خصوص ارزیابی بازار ارمنستان و تصمیم مدیران این شرکت برای ساخت کارخانجات تولید مواد شوینده در این کشور نیز مورد بررسی قرار گرفت.


١٧:٠٥ - چهارشنبه ٤ بهمن ١٣٩٦    /    شماره : ٤٩٧٣٦١    /    تعداد نمایش : ١٤٧اداره کل ارزیابی و نظارت

کليه حقوق اين سايت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران