گالری تصاویر
پیوندهای مهم

اخبار > قهرماني تيم كونگ فو ايران در مسابقات بين المللي ارمنستان


  چاپ        ارسال به دوست

قهرماني تيم كونگ فو ايران در مسابقات بين المللي ارمنستان

تیم کونگ فو جمهوری اسلامی ایران متشکل از 45 ورزشکار، مربی و سرپرست که جهت شرکت در رقابت های بین المللی صلح ارمنستان به ایروان سفر نموده بودند، روز دوشنبه 1396/11/16 میهمان سفارت کشورمان در ایروان بودند.

جناب آقای سجادی سفیر محترم کشورمان در این دیدار ضمن تبریک 39مین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و خیرمقدم به ورزشکاران آرامش و امنیت امروز کشورمان را مدیون فداکاریها و جانبازی های شهدا و ایثارگرانی دانستند که در دوران انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی جانفشانی های فراوانی نمودند تا پرچم ایران اسلامی در جهان امروز باهتراز درآید.

سفیر محترم کشورمان ضمن توصیه به ورزشکاران، علم آموزی و یادگیری زبانهای خارجی را در کنار انجام فعالیت های ورزشی یکی از راههای احقاق حق ورزشکاران درصحنه های بین المللی دانستند که باعث عدم تضییع حقوق ورزشکاران در میادین جهانی خواهد شد.

جناب آقای سجادی با اشاره به اینکه نگاه سنتی به ورزش دیگر جایگاهی در جهان کنونی ندارد افزودند باید در مدیریت جدید ورزش تفکرات نو و تازه ای به جامعه ورزش کشورمان تزریق شود.

سفیر محترم کشورمان خطاب به ورزشکاران افزودند امروز سعادت بزرگی نصیب شما شده که با داشتن سلامت روحی و جسمی پرچمدار نظام اسلامی در صحنه های بین المللی باشید لذا این فرصت را قدر بدانید و برای اعتلای کشور تلاش نمایید.   

در مسابقات بین المللی کونک فو ارمنستان که تیم های جمهوری اسلامی ایران، ارمنستان، گرجستان و روسیه حضور دارشتند، ورزشکاران کشورمان توانستند در سبک های مختلف این رشته شامل مبارزه، هنر نمایشی سلاح و هنر نمایش رزم مدال های رنگینی را آن خود نمایند.

18 مدال طلا، 3 نقره و 3 برنز حاصل تلاش ورزشکاران کشورمان در مسابقات بین المللی صلح ارمنستان در سال 2018 بود. در این دوره از رقابت ها تیم کشورمان به مقام اول مسابقات دست یافت.

 در پایان این دیدار مدال های ورزشکاران توسط سفیر محترم کشورمان به آنان اهدا گردید و جناب آقای سجادی طی اعطای لوح تقدیر ویژه ای موفقیت آنان را در این دوره از رقابت ها به ورزشکاران تبریک گفت.

در خاتمه نیز از کلیه ورزشکاران و عوامل تیم با غذای ایرانی پذیرایی گردید. 


١٥:٠٨ - دوشنبه ١٦ بهمن ١٣٩٦    /    شماره : ٤٩٩٠٤٨    /    تعداد نمایش : ١٣٦اداره کل ارزیابی و نظارت

کليه حقوق اين سايت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران