صفحه اصلی > اخبار و تحولات اقتصادی > اخبار اقتصادی 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط اقتصادی دو جانبه ایران-دانمارک

بررسی زمینه های سرمایه گذاری در منطقه آزاد کیش

اقای ابراهیم رضوانی معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش طی سفر به دانمارک در جلسه ای اقتصادی در سفارت با حضور اعضای اتاق بازرگانی نوردیک ایران شرکت نمود. زمینه های سرمایه گذاری در منطقه آزاد کیش در این جلسه بررسی و تفاهم شد به زودی هیاتی از فعالان اقتصادی دانمارک از طریق اتاق مذکور برای بازدید از امکانات منطقه آزاد کیش به ایران سفر کنند. همچنین پیگیری برقراری مجدد پرواز کیش ایر به دانمارک در دستور کار طرفین قرار گرفت. 

 

ملاقات با فعال ایرانی مقیم دانمارک 

مهندس میشل ارم مشاور ارشد وزیر راه دانمارک که ایرانی الاصل می باشد با حضور در سفاوت بر علاقمندی خود برای کمک به ایران در بخش مقابله با سرمازدگی جاده های بیرون شهری که تخصص ایشان می باشد تاکید نمود. ایشان اضافه نمود که می تواند زمینه برگزاری کنگره جهانی جاده ها را که هر چهار سال یکبار برگزار می شود در ایران فراهم کند. کنگره سال 2018 در لهستان برگزار خواهد شد.

 

حضور نمایندگان شرکت وستاس در استانداری بوشهر

انریکه مسئول بازاریابی و لئو مسئول فروش بخش خاورمیانه و ایران شرکت وستاس به عنوان بزرگ ترین تولید کننده توربین های برق بادی در جهان با حضور در استانداری بوشهر در دیدار با معاون عمرانی استاندار گزارشی از فعالیت های شرکت و نحوه مشارکت در تولید توربین بادی در ایران ارائه دادند. 

 

سفر هیاتی از انجمن نمایندگی دانمارک در زمینه پناهندگی به ایران

هیاتی از دفتر انجمن نمایندگی دانمارک در زمینه پناهندگی به ایران سفر کردند و از طرح های مشترک با اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری البرز دیدن کردند. 


١٠:٤٨ - 1396/05/01    /    شماره : ٤٦٧٠٦٥    /    تعداد نمایش : ٣٧٢٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: