صفحه اصلی > اخبار و تحولات اقتصادی > هیات های اعزامی اقتصادی 


ایران و فرانسه درباره تشکیل کارگروه مشترک مشورتی حمل و نقل توافق کردند
تهران- ایرنا- وزیر راه و شهرسازی جمهوری اسلامی ایران و «الیزابت بورن» وزیر جدید حمل و نقل فرانسه، در پاریس دیدار و درباره تشکیل یک کارگروه مشترک مشورتی برای اتخاذ بهترین راهکار اجرای تفاهم های حمل و نقلی تفاهم کردند.
 ٢٣:٤٦ - 1396/04/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
در نشست صنعتی در جمهوری چک تاکید شد
آمادگی ایدرو برای اجرای طرح ها با همکاری شرکت های جمهوری چک
تهران- ایرنا- معاون توسعه سرمایه گذاری صنعتی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) با تشریح طرح های صنعتی این سازمان در «پراگ»، از آمادگی برای همکاری با شرکت ها و سرمایه گذاران جمهوری چک در اجرای طرح ها خبر داد.
 ١٩:٢٠ - 1396/03/09 - نظرات : ٠متن کامل >>
سومین نشست همکاری های بین بخشی ایران و ترکیه در شهر وان برگزار می شود
آنکارا- ایرنا- سومین نشست همکاری های بین بخشی ایران و ترکیه روز سه شنبه در شهر وان ترکیه و تحت عنوان پروژه ابتکار شرق آناتولی برگزار می شود.
 ٢٣:٥٤ - 1396/02/04 - نظرات : ٠متن کامل >>
توافق ایران برای حمل بین المللی ریلی بار در نشست مینسک
مسکو - ایرنا - در حاشیه نشست 28 کشور عضو سازمان منطقه ای ریلی «OSJD» در مینسک پایتخت بلاروس برای همکاری ایران و چند کشور در زمینه راه اندازی قطارهای باری توافقاتی صورت گرفت.
 ١٧:١١ - 1396/02/01 - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس جمهوری ویتنام خواستار پیش قدم شدن بانک های کشورش برای برقراری روابط بانکی با ایران شد
کوالالامپور- ایرنا - چان دای گوآنگ رئیس جمهوری ویتنام در دیدار غلامحسین شافعی رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران با استقبال از توسعه روابط تجاری میان بازرگانان دو کشور از بانک های ویتنامی خواست برای برقراری ارتباطات بانکی با بانک های ایرانی پیش قدم شوند.
 ١٦:٠٨ - 1396/02/01 - نظرات : ٠متن کامل >>
غلامحسین شافعی در همایش تجاری ایران و ویتنام در هانوی
هدف‌ گذاری 2 میلیارد دلاری روابط تجاری ایران و ویتنام قابل دسترس است
کوالالامپور- ایرنا - همایش تجاری ایران و ویتنام روز پنجشنبه در هانوی پایتخت این کشور جنوب شرق آسیا و رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران در این نشست تاکید کرد هدف‌ گذاری 2 میلیارد دلاری روابط تجاری ایران و ویتنام قابل دسترس است.
 ١٥:٥٧ - 1396/02/01 - نظرات : ٠متن کامل >>
دیدار رئیس اتاق بازرگانی ایران با معاون وزیر صنعت و تجارت ویتنام
معاون وزیر صنعت ویتنام: توافقنامه تجارت ترجیحی با ایران در حال بررسی است
کوالالامپور- ایرنا - کائو کوک هانگ معاون وزیر صنعت و تجارت ویتنام در دیدار غلامحسین شافعی رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران از بررسی توافقنامه تجارت ترجیحی با کشورمان خبرداد و اظهار امیدواری کرد این توافقنامه به توسعه و افزایش حجم مبادله تجاری دو طرف کمک کند.
 ١٣:٤٠ - 1396/02/01 - نظرات : ٠متن کامل >>
دستاوردهای سفرظریف به آسیای میانه و قفقاز؛
از اجرای تفاهم گازی با گرجستان تا رفع مشکل روادید کامیون داران در قرقیزستان
تهران- ایرنا- مدیرکل مشترک المنافع وزارت امور خارجه گشایش های بانکی، توسعه همکاری های ترانزینی و سوآپ انرژی را از مهمترین دستاوردهای سفر اخیر ظریف به آسیای میانه و قفقاز اعلام کرد و از اجرای تفاهم گازی با گرجستان تا یک ماه آینده خبر داد.
 ١٣:٢٧ - 1396/02/01 - نظرات : ٠متن کامل >>
گزارش مذاکرات ظریف در آسیای میانه و قفقاز/ دیدار با رئیسان جمهوری و مقام های 3 کشور
مسکو - ایرنا - محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه و رئیس هیات ایرانی امروز (چهارشنبه) برنامه سفر سه روزه خود را به ترکمنستان، گرجستان و قرقیزستان دربرگیرنده مذاکرات مهم از جمله با رئیسان جمهوری و شماری از بلندپایه ترین مقام های این سه کشور پایان داد.
 ١٩:٠٩ - 1396/01/30 - نظرات : ٠متن کامل >>
ظریف با نخست وزیر قرقیزستان دیدار کرد/ پایان مذاکرات در بیشکک
بیشکک - ایرنا - محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران و سورنبای جئین بکوف نخست وزیر قرقیزستان در بیشکک پایتخت این کشور، موضوع های مرتبط با روابط دوجانبه، منطقه ای و بین المللی را بررسی کرد.
 ١٩:٠٤ - 1396/01/30 - نظرات : ٠متن کامل >>
دیدار ظریف و رئیس جمهوری گرجستان/ تاکید بر گسترش همکاری ها
تفلیس - ایرنا - گئورگی مارگولاشویلی رییس جمهوری گرجستان و محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران روز سه شنبه در شهر تفلیس دیدار و در باره راهکارهای گسترش روابط در همه زمینه ها مذاکره کردند.
 ١٩:١٣ - 1396/01/29 - نظرات : ٠متن کامل >>
مذاکرات ظریف با نخست وزیر گرجستان/ قول بررسی جدی موضوع بی احترامی به حجاب اسلامی
تفلیس - ایرنا - گئورگی کویریکاشویلی نخست وزیر گرجستان روز سه شنبه در دیدار محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران در تفلیس گفت: آماده گسترش همکاری ها بین تهران و تفلیس در تمامی زمینه ها هستیم و همچنین موضوع بی احترامی به حجاب اسلامی زنان گردشگر نیز بررسی فوری می شود.
 ١٩:٠٦ - 1396/01/29 - نظرات : ٠متن کامل >>
ظریف: ایران می تواند نقش موثری در تقویت زیرساخت های گرجستان داشته باشد
مسکو - ایرنا - محمدجوادظریف وزیر امور خارجه ایران در نشست اقتصادی دو کشور در شهر تفلیس که با حضور گئورگی گاخاریا وزیر اقتصاد و توسعه پایدار گرجستان برگزار شد، گفت که ایران می تواند نقش موثری در تقویت زیر ساخت های این کشور داشته باشد.
 ١٨:٣٣ - 1396/01/29 - نظرات : ٠متن کامل >>
گرجستان دومین مقصد سفر منطقه ای ظریف/ وزیر خارجه وارد تفلیس شد
عشق آباد - ایرنا - محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران پس از یک روز مذاکرات فشرده در ترکمنستان، شامگاه دوشنبه برای ادامه گفت وگوها با مقام های گرجستان با هدف توسعه روابط وارد تفلیس پایتخت این کشور شد.
 ٠٠:٣٩ - 1396/01/29 - نظرات : ٠متن کامل >>
گزارش مذاکرات ظریف در ایستگاه ترکمنستان/ ادامه رایزنی ها در گرجستان و قرقیزستان
مسکو - ایرنا - با پایان مذاکرات امروز (دوشنبه) محمدجوادظریف وزیر امور خارجه ایران با قربانقلی بردی اف رئیس جمهوری و رشید مرداف وزیر امور خارجه ترکمنستان، رایزنی ها برای افزایش روابط ایران با گرجستان و سپس قرقیزستان در پایتخت این دو کشور پیگیری خواهد شد.
 ٠٠:٢٣ - 1396/01/29 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>