گالری تصاویر
پیوندهای مهم

اخبار > برگزاری جلسه هماهنگی دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در محل سفارت


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری جلسه هماهنگی دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در محل سفارت

جلسه هماهنگی عوامل اجرایی، نظارت و مسئولین بخش کنسولی سفارت جهت برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در ارمنستان روز دوشنبه 1396/02/25 با حضور جناب آقای سید کاظم سجادی سفیر فوق العاده و تام الاختیار جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان و رئیس ستاد برگزاری این دوره از انتخابات در محل سفارت برگزار گردید. 

سفیر محترم کشورمان در این دیدار با اعلام اینکه سفارتخانه های جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور طبق قانون مسئول برگزاری انتخابات در کشورهای خارجی می باشند افزودند تمامی مقدمات لازم جهت اجرای باشکوه انتخابات در شهر ایروان صورت گرفته و امیدواریم روز جمعه شاهد حضور پرشکوه ایرانیان مقیم ارمنستان در این دوره از انتخابات باشیم.

جناب آقای سجادی با اعلام اینکه سفارت صرفا مجری برگزاری انتخابات بوده و تمام تلاش خود را برای اطلاع رسانی به ایرانیان مقیم ایروان جهت حضور در این دوره از انتخابات انجام داده است افزودند اگر به خداوند متعال، انقلاب و خون شهدا اعتقاد داریم وظیفه قانونی و شرعی داریم که برای پاسداری از انقلاب و خون شهدا در انتخابات شرکت کنیم.  

در این جلسه که اعضای هیات نظارت و اجرایی دوازدهمین دوره انتخابات حضور داشتند، پیش بینی های لازم برای انعکاس رسانه ای، حضور ایرانیان مقیم و نحوه ارائه تسهیلات لازم در زمان رای گیری مورد بحث و بررسی قرار گرفت.دانلود فايل : انتخاب_2.jpg ( 117KB )


١٧:٢٠ - دوشنبه ٢٥ ارديبهشت ١٣٩٦    /    شماره : ٤٥٤٨٥٧    /    تعداد نمایش : ١٦٣اداره کل ارزیابی و نظارت

کليه حقوق اين سايت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران