گالری تصاویر
پیوندهای مهم

اخبار > ضیافت نهار سفیر محترم کشورمان بافتخار قهرمانی کاراته کاران ایرانی در ارمنستان


  چاپ        ارسال به دوست

ضیافت نهار سفیر محترم کشورمان بافتخار قهرمانی کاراته کاران ایرانی در ارمنستان

جناب آقای سجادی سفیر محترم کشورمان بافتخار قهرمانی کاراته کاران ایرانی و کسب عنوان اول هشتمین دوره مسابقات قهرمانی کاراته آزاد ایروان روز دوشنبه 1396/08/15 میهمان ورزشکاران، مربیان و داوران شرکت کننده در این دوره از مسابقات بودند.

 در ابتدای این دیدار جناب آقای صافی سرپرست هیات اعزامی و رئیس هیات کاراته کاران کشورمان ضمن تشکر از اقدام سفارت در برگزاری این ضیافت و معرفی ورزشکاران اعلام نمودند تیم اعزامی با کسب 11 مدال طلا، 7 نفره و 7 برنز توانست بر رقبای خود غلبه و به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات دست یابد.

جناب آقای سجادی نیز در این ملاقات از حضور در جمع ورزشکاران پرافتخاری که همواره باعث به اهتزاز درآمدن پرچم کشورمان می گردند ابراز شادمانی نموده و افزودند: زمانی که هر ورزشکاری پرچم و نام ایران را در مجامع بین المللی ورزشی پرآوازه می کند به مثابه امتیازی است برای ملت قهرمان ایران که بدون شک این مردم قدردان زحمات شما ورزشکاران می باشد.

سفیر محترم کشورمان به تمامی ورزشکاران توصیه نمود که همراه با فعالیت در زمینه های ورزشی از توجه به تحصیل علم و دانش آموزی غافل نشوند و همواره تلاش نمایند با دو بال علم و ورزش به ایران اسلامی خدمت نمایند.

تیم کاراته کشورمان متشکل از 38 ورزشکار، مربی و داور عصر روز دوشنبه 1396/08/15 ایروان را به مقصد تهران ترک نمودند.


١٧:٢٣ - دوشنبه ١٥ آبان ١٣٩٦    /    شماره : ٤٨٤٥٩٧    /    تعداد نمایش : ٩٣اداره کل ارزیابی و نظارت

کليه حقوق اين سايت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران