گالری تصاویر
پیوندهای مهم

اخبار > برگزاری نشست اقتصادی تجار و تولید کنندگان ایرانی و ارمنی در ایروان


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری نشست اقتصادی تجار و تولید کنندگان ایرانی و ارمنی در ایروان

نمایشگاه کالاها و تولیدات ایرانی که روز پنج شنبه 1397/02/13 در محل نمایشگاههای بین المللی ارمنستان افتتاح گردید در دومین روز شاهد برگزاری نشست اقتصادی بین تجار و تولید کنندگان ایرانی و ارمنی بود که راههای توسعه و گسترش تجارت بین دو کشور، شیوه سرمایه گذاری دوجانبه جهت ایجاد کارخانجات مشترک، عضویت ایران در اتحادیه اقتصادی اورآسیا و تاثیر آن بر حجم تجارت و صادرات کالاها و خدمات ایرانی به کشورهای این حوزه و ... را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

در چارچوب این نشست که در آن رایزن بازرگانی سفارت کشورمان ایروان، رییس بانک ملت ایروان و نماینده اتاق بازرگانی ایروان حضور  داشتند، تجار و تولیدکنندگان ایرانی شرکت کننده در این نمایشگاه توانستند پاسخ های مورد نیاز خود در زمینه نحوه فعالیت در ارمنستان، چگونگی ثبت شرکت، مالیاتها و تبادلات بانکی دست یابند.

نمایشگاه کالاها و تولیدات ایرانی که توانسته است بخشی کوچکی از تواناییهای کشورمان را به نمایش بگذارد بستر مناسبی را برای معرفی تولیدات مختلف از جمله در زمینه های مواد غذایی ،شوینده و بهداشتی، دارویی ، ساختمان سازی، برق، تجهیزات کشاورزی ،مواد پتروشیمی و غیره فراهم نماید. 


١٦:٤٧ - جمعه ١٤ ارديبهشت ١٣٩٧    /    شماره : ٥١٣٠٤٤    /    تعداد نمایش : ١٣٥اداره کل ارزیابی و نظارت

کليه حقوق اين سايت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران