گالری تصاویر
پیوندهای مهم

اخبار > هنرمندان ناشنوای ایرانی و ارمنی لحظات دلپذیری را در ایروان خلق نمودند.


  چاپ        ارسال به دوست

هنرمندان ناشنوای ایرانی و ارمنی لحظات دلپذیری را در ایروان خلق نمودند.

در مراسم فرهنگی و هنری که عصر روز سه شنبه 1396/02/25 در تالار انجمن ناشنوایان ارمنستان برگزار گردید، گروه هنری دستان گویای کشومران با اجرای برنامه های متنوع هنری لحظات دلپذیر و زیبایی را برای جمع زیادی از ناشنوایان ارمنی و ایرانیان مقیم ایجاد نمودند.

در این مراسم که آقای گریگور گریگوریان رئیس محترم انجمن ناشنوایان ارمنستان و جمع زیادی از ناشنوایان ارمنی بهمراه کارکنان سفارت، معلمین مجتمع آموزشی شهید فهمیده و تعدادی از هموطنان ایرانی مقیم ایروان حضور داشتند، ناشنوایان ایرانی و ارمنی با اجرای زیبای سرود ملی دو کشور این مراسم زیبا را آغاز نمودند.

گروه هنری ناشنوایان دستان گویا که تجربه اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و هنری زیادی را در داخل کشور و تعداد زیادی از کشورهای خارجی دارا می باشند، با اجرای آیتم های سرود، ترانه، رقص های محلی و اقوام ایرانی و ... لحظات دلنشینی را برای ناشنوایان ارمنی و شرکت کنندگان ایرانی رقم زدند.

در پایان این مراسم نیز آقای گریگوریان ضمن تشکر از اجرای هنرمندانه رئیس و اعضای گروه دستان گویا و تقدیر از تلاش های سفارت کشورمان ابراز امیدواری نمود با انجام سفرهای دوجانبه ناشنوایان دو کشور زمینه انتقال تجارب سودمند هنرمندان ناشنوای ایرانی به دوستان ارمنی آنها فراهم گردد. دانلود فايل : 12.jpg ( 122KB )


١٢:٢٥ - چهارشنبه ٢٦ ارديبهشت ١٣٩٧    /    شماره : ٥١٤٩٦٠    /    تعداد نمایش : ٩٥اداره کل ارزیابی و نظارت

کليه حقوق اين سايت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران