گالری تصاویر
پیوندهای مهم

اخبار > فعال سازی مسابقات ورزشی دوستانه میان جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ارمنستان


  چاپ        ارسال به دوست

فعال سازی مسابقات ورزشی دوستانه میان جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ارمنستان

جناب آقای سجادی سفیر فوق العاده و تام الاختیار کشورمان در ایروان با آقای لئون واهرادیان وزیر ورزش و امور جوانان جمهوری ارمنستان ملاقات و در خصوص مسائل دوجانبه و همکاری‌های مذاکره کردند.
در این دیدار سفیر محترم کشورمان ضمن تبریک انتخاب آقای لئون واهرادیان وزیر ورزش و امور جوانان جمهوری ارمنستان ابراز امیدواری کرد که در دوره تصدی آقای واهرادییان شاهد توسعه تعاملات ورزشی فیمابین فدراسیون های مختلف دو کشور باشیم.
جناب آقای سجادی  در ادامه این دیدار با اشاره به اهمیت توسعه تعاملات ورزشی بین دو کشور و بر فعال شدن فدراسیون های مختلف جهت برگزاری مسابقات دوستانه، برگزاری اردوهای ورزشی، افزایش تعاملات فیمابین پژوهشگاه های ورزشی تاکید کردند و خواستار برگزاری مسابقات فوتبال پیشکسوتان، دو همگانی و  ورزش های زورخانه ای در ایروان شدند. 
آقای لئون واهرادیان وزیر ورزش و امور جوانان ارمنستان در این دیدار ضمن اشاره به سابقه ورزشی خود بعنوان عضو تیم ملی  بسکتبال ارمنستان و حضور مکرر در کشورمان جهت حضور در مسابقات ورزشی، از ایده برگزاری مسابقات ورزشی در زمینه دو همگانی، فوتبال پیشکسوتان و ورزشهای زورخانه ای استقبال کرد و آمادگی طرف ارمنی را جهت معرفی و همکاری در زمینه ورزشهای محلی بین دو کشور اعلام کرد.


١٢:٣٠ - دوشنبه ١١ تير ١٣٩٧    /    شماره : ٥٢٢٧٦٧    /    تعداد نمایش : ١١٣اداره کل ارزیابی و نظارت

کليه حقوق اين سايت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران