گالری تصاویر
پیوندهای مهم

اخبار > امداد و نجات در زمان حوادث ناگوار ميان ايران و ارمنستان


  چاپ        ارسال به دوست

امداد و نجات در زمان حوادث ناگوار ميان ايران و ارمنستان

جناب آقای سیدکاظم سجادی سفیر فوق العاده و تام الاختیار کشورمان در ایروان  با آقاي هراچيا رستميان وزير وضعيت هاي فوق العاده جمهوري ارمنستان درخصوص  توسعه همکاری های دوجانبه دیدار و گفتگو کرد .
جناب آقای سجادی سفیر محترم کشورمان در این دیدار که روز جمعه  بيست و دوم تيرماه جاری انجام پذیرفت. ضمن اشاره به اهمیت برقراری ارتباط نزدیک میان سازمان های امداد و نجات  دو کشور و پیش بینی لازم برای کمک رسانی در مواقع ضروری، برتوسعه همكاري هاي فیمابین سازمان هلال احمر و سازمان مدیریت بحران کشورمان با وزارت وضعیت های فوق العاده ارمنستان  در زمينه امداد و نجات، کمک متقابل در حوادث غیر مترقبه و بلاياي طبيعي تاکید کردند. 
در این دیدار آقای هراچيا رستميان وزير وضعيت هاي فوق العاده جمهوري ارمنستان ضمن تایید اظهارات سفیر محترم کشورمان آمادگی خود را جهت برقراری تعامل با سازمان های همتای ایرانی و استفاده از تجربیات آنها جهت مقابله با بحران و بلای طبیعی اعلام کرد. 
در این دیدار طرفين بر ضرورت تبادل تجربيات در زمینه رويارويي با بلاياي طبيعي، حوادث غیر مترقبه و برگزاري سمینارهاي علمي و دوره هاي آموزشي بین دوکشور تاکید کردند.


١٧:٠٩ - جمعه ٢٢ تير ١٣٩٧    /    شماره : ٥٢٤٧١٠    /    تعداد نمایش : ١٢٩اداره کل ارزیابی و نظارت

کليه حقوق اين سايت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران